TWW5J1R5
TWW5J1R5
Onderdeel nummer:
TWW5J1R5
Beschrijving:
RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL
beschikbare kwaliteit:
14110 Pieces
Data papier:
TWW5J1R5.pdf
Invoering
Kopen TWW5J1R5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±400ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Radial Lead
Size / Dimension:0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serie:TWW
Weerstand (Ohm):1.5
Vermogen (Watt):5W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:TWW5J1R5
Hoogte - Zittend (Max):1.024" (26.00mm)
Kenmerken:Flame Proof, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1.5 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound
Beschrijving:RES 1.5 OHM 5W 5% RADIAL