TXD2SL-4.5V
TXD2SL-4.5V
Onderdeel nummer:
TXD2SL-4.5V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Data papier:
TXD2SL-4.5V.pdf
Invoering
Kopen TXD2SL-4.5V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):3.38 VDC
Turn Off Voltage (Min):0.45 VDC
Klemtype:Gull Wing
switching Voltage:220VDC - Max
Serie:TX-D
release Time:4ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Tube
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
opereren Time:4ms
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):4 (72 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TXD2SL-4.5V
Kenmerken:Sealed - Fully
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Contact Rating (Current):2A
Contact Material:Silver (Ag), Gold (Au)
Contactformulier:DPDT (2 Form C)
coil Voltage:4.5VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:101 Ohms
coil Vermogen:200 mW
coil Current:44.4mA