Kopen TXD2SL-4.5V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 3.38 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.45 VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| switching Voltage: | 220VDC - Max |
| Serie: | TX-D |
| release Time: | 4ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 4ms |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TXD2SL-4.5V |
| Kenmerken: | Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V |
| Contact Rating (Current): | 2A |
| Contact Material: | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 4.5VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 101 Ohms |
| coil Vermogen: | 200 mW |
| coil Current: | 44.4mA |
| Email: | [email protected] |