Kopen U2008B-MFPY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 14.5 V ~ 16.8 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | - |
| Technologie: | Bipolar |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Uitgangsconfiguratie: | Pre-Driver - Triac |
| Temperatuur: | -10°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | AC, Induction |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | U2008B-MFPY |
| Interface: | On/Off |
| Functie: | Triac Controller |
| Uitgebreide beschrijving: | Motor Driver Bipolar On/Off 8-SO |
| Beschrijving: | IC MOTOR CNTRL ON/OFF 8SO |
| Current - Output: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |