Kopen U6805B-MFPG3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 14-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | U6805B-MFPG3 |
| Uitgebreide beschrijving: | IC DRIVER HEX THERMAL MON 14SOIC |
| Beschrijving: | IC DRIVER HEX THERMAL MON 14SOIC |
| Current - Supply: | 3.2mA |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |