Kopen UAL50-25RF8 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±20ppm/°C |
| Size / Dimension: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Serie: | UAL |
| Weerstand (Ohm): | 25 |
| Vermogen (Watt): | 50W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Box |
| Andere namen: | 696-1297 UAL50-25RF8-ND UAL5025RF8 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 275°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UAL50-25RF8 |
| lead Style: | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Kenmerken: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 25 OHM 1% 50W |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |