UBT2A100MPD1TD
UBT2A100MPD1TD
Onderdeel nummer:
UBT2A100MPD1TD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
1.UBT2A100MPD1TD.pdf2.UBT2A100MPD1TD.pdf
Invoering
Kopen UBT2A100MPD1TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UBT
Ripple Current:75mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-13113-3
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UBT2A100MPD1TD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:1.5 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:10µF