UBT2E330MHD1TO
UBT2E330MHD1TO
Onderdeel nummer:
UBT2E330MHD1TO
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
1.UBT2E330MHD1TO.pdf2.UBT2E330MHD1TO.pdf
Invoering
Kopen UBT2E330MHD1TO met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:UBT
Ripple Current:171mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-13129-1
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UBT2E330MHD1TO
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:33µF