Kopen UC2544DW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | - |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 40 V |
| Leverancier Device Pakket: | 18-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | UC2544DWG4 UC2544DWG4-ND |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2544DW |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Power Supply, Supervisor 18-SOIC |
| Beschrijving: | IC SUPERVISOR 2.5V 18SOIC |
| Current - Supply: | 7mA |
| toepassingen: | Power Supply, Supervisor |
| Email: | [email protected] |