Kopen UC2715N met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 7 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 30ns, 25ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 296-11667-5 296-11667-5-ND 296-12174-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2715N |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Gate Type: | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-PDIP |
| Gedreven configuratie: | Low-Side |
| Beschrijving: | IC COMPLEMENT SW FET DRVR 8-DIP |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 500mA, 1A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |