Kopen UC2827DW-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 7.6 V ~ 20 V |
|---|---|
| topologie: | Full-Bridge, Push-Pull |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 24-SOIC |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-2493-5 UC2827DW2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2827DW-2 |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 220kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Full-Bridge, Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 24-SOIC |
| Duur Cyclus (Max): | 91% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 24SOIC |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |