Kopen UC2851NG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 7.8 V ~ 32 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 8V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Isolatie: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2851NG4 |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 500kHz |
| Foutbescherming: | Current Limiting, Over Voltage |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology Up to 500kHz |
| Arbeidscyclus: | 50% |
| Beschrijving: | IC PWM BUCK BST FLYBCK CM 18DIP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Soft Start |
| Email: | [email protected] |