Kopen UC2874DW-1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 9 V ~ 36 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 18-SOIC |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-34728-5 UC2874DW-1-ND UC2874DW1 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC2874DW-1 |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 300kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 18-SOIC |
| Duur Cyclus (Max): | 100% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC |
| Beheersfuncties: | Soft Start |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |