Kopen UC3610DW met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Peak Reverse (Max): | 50V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.3V @ 1A |
| Technologie: | Schottky |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | 296-11230-5 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC3610DW |
| Uitgebreide beschrijving: | Bridge Rectifier Single Phase 50V 3A Surface Mount 16-SOIC |
| diode Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | IC SCHOTTKY DIODE BRIDGE 16-SOIC |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 100µA @ 40V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 3A |
| Email: | [email protected] |