Kopen UC3825BN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 16V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverancier Device Pakket: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Isolatie: | Non-Isolated |
| Andere namen: | 296-11269-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC3825BN |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz |
| Foutbescherming: | Current Limiting |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 16-PDIP |
| Arbeidscyclus: | 50% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR PWM CM/VM 16DIP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control, Soft Start |
| Email: | [email protected] |