Kopen UC382TDTR-ADJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 1.2V, 1.2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | Up to 7.5V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.35V @ 3A |
| Leverancier Device Pakket: | DDPAK/TO-263-5 |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed or Adjustable |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Temperatuur: | 0°C ~ 100°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC382TDTR-ADJ |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 1.2V, 1.2 V ~ 6 V 3A DDPAK/TO-263-5 |
| Beschrijving: | IC REG LDO 1.2V/ADJ 3A DDPAK |
| Current - Output: | 3A |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |