Kopen UC3848DWTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 13V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Buck, Forward Converter |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Isolatie: | Isolated |
| Andere namen: | UC3848DWTRG4 UC3848DWTRG4-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UC3848DWTR |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie - Schakelen: | Up to 1MHz |
| Foutbescherming: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Buck, Forward Converter Topology Up to 1MHz 16-SOIC |
| Arbeidscyclus: | 79.5% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR PWM CM 16-SOIC |
| Beheersfuncties: | - |
| Email: | [email protected] |