Kopen UCC25710DWR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 11V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 18V |
| Voltage - Output: | - |
| Type: | AC DC Offline Switcher |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC25710DWR |
| Interne Switch (s): | No |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output AC DC Offline Switcher PWM Dimming 20-SOIC |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER OFFLINE DIM 20SOIC |
| Current - Output / Channel: | - |
| toepassingen: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |