Kopen UCC27524DSDR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SON (3x3) |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 7ns, 6ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-41042-2 UCC27524DSDR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC27524DSDR |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 1V, 2.3V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SON (3x3) |
| Gedreven configuratie: | Low-Side |
| Beschrijving: | IC GATE DVR LO-SIDE DL 5A 8SON |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 5A, 5A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |