Kopen UCC28180D met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 21V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 296-37132-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| mode: | Continuous Conduction (CCM) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC28180D |
| Frequentie - Schakelen: | 18kHz ~ 250kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | PFC IC Continuous Conduction (CCM) 18kHz ~ 250kHz 8-SOIC |
| Beschrijving: | IC PFC CTRLR AVERAGE CURR 8SOIC |
| Current - Startup: | 75µA |
| Email: | [email protected] |