Kopen UCC28220DR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8.4 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| topologie: | Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | UCC28220DRG4 UCC28220DRG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC28220DR |
| Functie: | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Flyback, Forward Converter Regulator Positive Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-SOIC |
| Duur Cyclus (Max): | 75% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC |
| Beheersfuncties: | Ramp, Soft Start |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |