Kopen UCC29002PG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.375 V ~ 14.25 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | UCC29002PE4 UCC29002PE4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC29002PG4 |
| Uitgebreide beschrijving: | Load Share Controller PMIC 8-PDIP |
| Beschrijving: | IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8DIP |
| Current - Supply: | 2.5mA |
| toepassingen: | Load Share Controller |
| Email: | [email protected] |