Kopen UCC2919PWG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 8 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Auto Retry, Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC2919PWG4 |
| Interne Switch (s): | No |
| Kenmerken: | UVLO |
| Feature Pins: | CAP, CT, /FLT, IBIAS, IMAX, L/R, PL, /SD |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 16-TSSOP |
| Beschrijving: | IC PWR MGR HOTSWP 3-8V 16TSSOP |
| Current - Supply: | 1mA |
| Current - Output (Max): | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |