Kopen UCC29421PWTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.8 V ~ 8 V |
|---|---|
| topologie: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | UCC29421PWTRG4 UCC29421PWTRG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC29421PWTR |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 150kHz ~ 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-TSSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 88% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP |
| Beheersfuncties: | Enable, Frequency Control, Low Battery, Reset |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |