Kopen UCC35702PWTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8.8 V ~ 15 V |
|---|---|
| topologie: | Boost, Flyback, Forward Converter |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive, Isolation Capable |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC35702PWTR |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 100kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, Flyback, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 14-TSSOP |
| Duur Cyclus (Max): | 99% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR MULT TOP 14TSSOP |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Frequency Control, Sequencing, Soft Start |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |