Kopen UCC3626N met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 11 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | - |
| Technologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Uitgangsconfiguratie: | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| montage Type: | Through Hole |
| Motor Type - Stepper: | - |
| Motor Type - AC, DC: | Brushless DC (BLDC) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3626N |
| Interface: | PWM |
| Functie: | Controller - Commutation, Direction Management |
| Uitgebreide beschrijving: | Motor Driver PWM 28-PDIP |
| Beschrijving: | IC MOTOR CONTROLLER PAR 28DIP |
| Current - Output: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |