Kopen UCC3813PW-2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8.3 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 12.5V |
| Voltage - Breakdown: | - |
| topologie: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TSSOP |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Isolatie: | Non-Isolated |
| Andere namen: | 296-11506-5 UCC3813PW-2G4 UCC3813PW-2G4-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3813PW-2 |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz |
| Foutbescherming: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 8-TSSOP |
| Arbeidscyclus: | 99% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR PWM CM 8TSSOP |
| Beheersfuncties: | Frequency Control |
| Email: | [email protected] |