Kopen UCC3915PWPTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 24-HTSSOP |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3915PWPTR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Kenmerken: | Thermal Limit |
| Feature Pins: | B0, B1, B2, B3, CT, /FAULT, IMAX, /SHTDWN, |
| Uitgebreide beschrijving: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 24-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC PROG HOT SWAP CTRL 24-HTSSOP |
| Current - Supply: | 1mA |
| Current - Output (Max): | 4A |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |