Kopen UCC39411PW met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1.25V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 1.1V |
| Voltage - Input (Max): | 3.2V |
| topologie: | Boost |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Andere namen: | 296-3227-5 UCC39411PWG4 UCC39411PWG4-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC39411PW |
| Functie: | Step-Up |
| Frequentie - Schakelen: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 60mA 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BST ADJ 60MA SYNC 8TSSOP |
| Current - Output: | 60mA |
| Email: | [email protected] |