Kopen UCC3973PWG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Type: | CCFL Controller |
| Leverancier Device Pakket: | 8-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC3973PWG4 |
| Frequentie: | 80kHz ~ 160kHz |
| dimmen: | No |
| Beschrijving: | IC CCFL DRIVER CTRLR 8-TSSOP |
| Current - Supply: | 7mA |
| Huidige - Output Source / Zink: | - |
| Email: | [email protected] |