Kopen UCC5680PW24TRG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Type: | SCSI, LVD |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Beëindiging: | 9 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UCC5680PW24TRG4 |
| Uitgebreide beschrijving: | SCSI, LVD Terminator Terminations 24-TSSOP |
| Beschrijving: | IC 3-5V LVD TERMINATOR 24-TSSOP |
| Email: | [email protected] |