UCD1J681MNQ1MS
UCD1J681MNQ1MS
Onderdeel nummer:
UCD1J681MNQ1MS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Data papier:
1.UCD1J681MNQ1MS.pdf2.UCD1J681MNQ1MS.pdf3.UCD1J681MNQ1MS.pdf
Invoering
Kopen UCD1J681MNQ1MS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:UCD
Ripple Current:1.69A
Polarisatie:Polar
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-6405-6
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCD1J681MNQ1MS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:80 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 63V SMD
Capaciteit:680µF