UCP2W121MHD
UCP2W121MHD
Onderdeel nummer:
UCP2W121MHD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.UCP2W121MHD.pdf2.UCP2W121MHD.pdf
Invoering
Kopen UCP2W121MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UCP
Ripple Current:820mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-13660
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCP2W121MHD
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:120µF