UCS2G330MHD1TN
UCS2G330MHD1TN
Onderdeel nummer:
UCS2G330MHD1TN
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Data papier:
1.UCS2G330MHD1TN.pdf2.UCS2G330MHD1TN.pdf
Invoering
Kopen UCS2G330MHD1TN met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UCS
Ripple Current:450mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-13290-3
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCS2G330MHD1TN
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:33µF