UCS2V470MHD
UCS2V470MHD
Onderdeel nummer:
UCS2V470MHD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Data papier:
1.UCS2V470MHD.pdf2.UCS2V470MHD.pdf
Invoering
Kopen UCS2V470MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UCS
Ripple Current:540mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-14944
UCS2V470MHD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UCS2V470MHD
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.846" (21.50mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Capaciteit:47µF