Kopen UES1C331MHM1TO met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UES |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Bi-Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | 493-10821-3 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 17 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UES1C331MHM1TO |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL |
| Capaciteit: | 330µF |