UFW2A102MHD
UFW2A102MHD
Onderdeel nummer:
UFW2A102MHD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Data papier:
1.UFW2A102MHD.pdf2.UFW2A102MHD.pdf
Invoering
Kopen UFW2A102MHD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:UFW
Ripple Current:1.37A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-3185
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UFW2A102MHD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.575" (40.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:1000µF