Kopen UJB0L183THD met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 5.5V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +50% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | JB |
| Ripple Current: | - |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UJB0L183THD |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedantie: | 200 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 18000µF 5.5V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 18000UF 5.5V RADIAL |
| Capaciteit: | 18000µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |