UMP1H0R1MDD
UMP1H0R1MDD
Onderdeel nummer:
UMP1H0R1MDD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.UMP1H0R1MDD.pdf2.UMP1H0R1MDD.pdf
Invoering
Kopen UMP1H0R1MDD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.157" Dia (4.00mm)
Serie:UMP
Ripple Current:1mA @ 120Hz
Polarisatie:Bi-Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-15552
UMP1H0R1MDD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UMP1H0R1MDD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.059" (1.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.236" (6.00mm)
Uitgebreide beschrijving:0.1µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:0.1µF