UPB2D220MPD
Onderdeel nummer:
UPB2D220MPD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Data papier:
UPB2D220MPD.pdf
Invoering
Kopen UPB2D220MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:PB
Ripple Current:250mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPB2D220MPD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.846" (21.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:22µF