UPJ1C271MPD6TD
UPJ1C271MPD6TD
Onderdeel nummer:
UPJ1C271MPD6TD
Beschrijving:
CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
1.UPJ1C271MPD6TD.pdf2.UPJ1C271MPD6TD.pdf
Invoering
Kopen UPJ1C271MPD6TD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPJ
Ripple Current:430mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Cut Tape (CT)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-5020-1
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPJ1C271MPD6TD
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:220 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:270µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:270µF