UPS1J221MPD
UPS1J221MPD
Onderdeel nummer:
UPS1J221MPD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Data papier:
1.UPS1J221MPD.pdf2.UPS1J221MPD.pdf3.UPS1J221MPD.pdf4.UPS1J221MPD.pdf
Invoering
Kopen UPS1J221MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPS
Ripple Current:350mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-15846
UPS1J221MPD-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPS1J221MPD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:200 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Capaciteit:220µF