UPW1C152MPH6
UPW1C152MPH6
Onderdeel nummer:
UPW1C152MPH6
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13460 Pieces
Data papier:
1.UPW1C152MPH6.pdf2.UPW1C152MPH6.pdf
Invoering
Kopen UPW1C152MPH6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:1.543A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW1C152MPH6
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:35 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.240" (31.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:1500µF