UPW2A221MHH
UPW2A221MHH
Onderdeel nummer:
UPW2A221MHH
Beschrijving:
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13329 Pieces
Data papier:
1.UPW2A221MHH.pdf2.UPW2A221MHH.pdf
Invoering
Kopen UPW2A221MHH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UPW
Ripple Current:578.5mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW2A221MHH
Lifetime @ Temp.:8000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:100 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Uitgebreide beschrijving:220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Capaciteit:220µF