UPW2ER47MED
UPW2ER47MED
Onderdeel nummer:
UPW2ER47MED
Beschrijving:
CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
1.UPW2ER47MED.pdf2.UPW2ER47MED.pdf
Invoering
Kopen UPW2ER47MED met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:UPW
Ripple Current:12mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-2017
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UPW2ER47MED
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Uitgebreide beschrijving:0.47µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 0.47UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:0.47µF