UVK2C102MRD
UVK2C102MRD
Onderdeel nummer:
UVK2C102MRD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
1.UVK2C102MRD.pdf2.UVK2C102MRD.pdf
Invoering
Kopen UVK2C102MRD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:UVK
Ripple Current:1.9A
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-12421
UVK2C102MRD-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVK2C102MRD
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.492" (12.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:1000µF