UVR2C331MRD6
UVR2C331MRD6
Onderdeel nummer:
UVR2C331MRD6
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Data papier:
1.UVR2C331MRD6.pdf2.UVR2C331MRD6.pdf
Invoering
Kopen UVR2C331MRD6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:160V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:900mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1168
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2C331MRD6
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Capaciteit:330µF