UVR2E2R2MED1TA
UVR2E2R2MED1TA
Onderdeel nummer:
UVR2E2R2MED1TA
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Data papier:
1.UVR2E2R2MED1TA.pdf2.UVR2E2R2MED1TA.pdf
Invoering
Kopen UVR2E2R2MED1TA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:250V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:UVR
Ripple Current:33mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2E2R2MED1TA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Capaciteit:2.2µF