UVY2D330MPD
UVY2D330MPD
Onderdeel nummer:
UVY2D330MPD
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Data papier:
1.UVY2D330MPD.pdf2.UVY2D330MPD.pdf
Invoering
Kopen UVY2D330MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UVY
Ripple Current:140mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVY2D330MPD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Capaciteit:33µF