Kopen V07P14AUTO met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 19.8V |
| Varistor Voltage (Max): | 24.2V |
| Serie: | AUMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | F6412 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 16VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V07P14AUTO |
| Energie: | 2.2J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 800A DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 800A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 2450pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |