Kopen V07P42AUTO met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 68V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 61.2V |
| Varistor Voltage (Max): | 74.8V |
| Serie: | AUMOV™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Andere namen: | F6432 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 50VDC |
| Maximale AC Volt: | 42VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | V07P42AUTO |
| Energie: | 11J |
| Beschrijving: | VARISTOR 68V 800A DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 800A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1000pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |